Hareketli Hafif & Ağır Raf Sistemleri

Genel Bakış

Yüksek kapasiteli hareketli raf sistemleri  geleneksel statik raflardan çok daha az alan gerektiren ofislerde alan verimini %200 e  kadar arttırır.

Hareketli raf sistemimiz , sahada kurulan bir  ray boyunca kayan bir hareketli tabana monte edilmiştir. Ray zemine tam olarak monte  edilir. Rayda sistemin yol alırken aksamalarını engelleyecek küçük de bir profil bulunur. Hareketli tabandaki bilyeli tekerlekler ray üzerinde son derece kolay bir  şekilde dönerek, mobil raflara elle kolaylıkla müdahale edilmesini sağlar.

Hareketli Raf  Sistemi, istenmeyen hareketleri önleyen frenleri ve emniyet aparatlarını bünyesinde barındırır.

Bu sistem son derece yoğunlaştırılmış bir yapıya  sahiptir. Yani  atıl ve boşa harcanan bir  bölümü  bulunmamaktadır. O yüzden de zemin veriminde yüksek rakamlara  ulaşılır. Ayrıca bu sistem erişilebilirlik açısından %100 verime  sahiptir. Bir ray üzerinde ilerleyen özelliğini bir kenara bırakacak olursak, klasik palet raf sistemlerine oldukça benzer.

Her raf sistemi ulaşılma isteğine kadar sıkılaştırılmış bir yapıya sahiptir. Bir düğmeye basarak uzaktan kontrol edilebilir. Elektrikli motorlar, 2 dikme grubu arasında da arzu edilen boşluğu açana kadar, bu sistemi hareket ettirir. Böylece paletlere erişim söz konusu olur. Harici bir taşıma aracı ya da vasıtası gerekmez.

ORTALAMA YERLERİ KULLANIMI
60%
HEMEN ERİŞİLEBİLİRLİK
90%
STOK ROTASYONU
100%
ZEMİN KULLANIMI
90%
Hareketli Hafif & Ağır Raf Sistemleri
Super 1-2-3Super 4-5-6UnicantSuperBuild, veya UniBuild kullanılarak yapılabilir.

Uzmanlarımızın sizin için en iyi çözümü bulmasına izin verin!