İşinizi kolaylaştıralım! Danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek, fiyat teklifinden kuruluma tüm süreci kontrollü şeffaf bir şekilde planlamaktadırlar. Ürünlerinizi tasarlıyor, maliyetlendiriyor ve işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

ALAN İNCELEMESİ

Hızlı teslimat ve rekabetçi fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Daha büyük projeler için, depolama gereksinimlerinizi planlamanıza ve depolama alanınızın kullanışlılığını en üst düzeye çıkarmanıza ve mevcut raf ve depolama bileşenlerinin yeniden kullanılmasına yardımcı olmak için ücretsiz anket ve tasarım hizmetimizden yararlanın.

PSR DENETİMİ VE SERTİFİKASYONU

Metalsistem, endüstriyel çelik raf yapılarınızın, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile uyumlu olmasını sağlamak için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın gerektirdiği kapsamlı bir Başlangıç Öncesi Sağlık ve Güvenlik İncelemesi (PSR) sunmaktadır.

TASARIM & PLANLAMA

Yetenekli ve deneyimli tasarımcı ekibimiz, depolama çözümünüzü planlamak ve tasarlamak için Bilgisayar Destekli Tasarım (Computer Aided Design) teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji, ilk tasarımları, ayrıntılı planları, prototip testleri ve imalat çizimlerini içermektedir.

KURULUM

Metalsistem, kurulumlar için sadece fabrika sertifikalı montajcılar ve eğitimli ekipman operatörleri kullanılmaktadır. Tam denetim için yerinde kurulum koordinatörü içeren proje yönetimi sağlıyoruz. Tüm araç ve gereçlerimizi kendimiz tedarik ediyor, nihai saha temizliğinizi yapıyor ve projenizin zamanında tamamlanmasını sağlamak için titizlikle çalışıyoruz.

Başarımızı, her zaman mümkün olan en yüksek hizmet ve uzmanlık standardını sunma felsefemize bağlıyoruz.

Bunu şu şekilde başarıyoruz:

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz.
  • Hızlı teslimatları garanti etmek için yüksek stok seviyelerini koruyoruz.
  • Daima mümkün olan en yüksek hizmet kalitesi için çabalıyoruz.
  • Ayrıntılı teklifler ve çizim planları sunuyoruz.
  • Yüksek sağlık ve güvenlik standartlarını koruyoruz.
  • Rekabetçi fiyatlarla mevcut en kaliteli ürünleri sunuyoruz.
  • Tüm ürün ve hizmetlerimizde personelimizi eğitiyoruz
  • Kalite güvencesini sağlıyoruz.
  • Çevreye karşı sorumluluk bilinciyle, karbon ayak izimizi en aza indirecek uygulamaları benimsiyoruz.