Kullanım Koşulları

Www.metalsistem.com.tr internet sitesi, Setraf tarafından sağlanan bir çevrimiçi bilgi hizmetidir. Bu Sitenin kullanımı, burada yer alan hüküm ve koşulların kabul edilmesine tabidir. Bu Şartlar ve koşulları kabul etmeden bu Siteden malzeme kullanımı ve / veya indirilmesi yasaktır.

Erişim kısıtlamaları

Www.metalsistem.com.tr internet sitesinin sayfalarının içeriği Setraf tarafından korunmaktadır © 2020 telif hakkı Tüm hakları saklıdır. Www.metalsistem.com.tr internet sitesinin sayfalarının içeriği, kısmen veya tamamen kopyalanamaz, çoğaltılamaz, aktarılamaz, elektronik bir forma yüklenemez, önceden yazılı izin alınmaksızın herhangi bir şekilde veya şekilde yayınlanamaz veya dağıtılamaz. Setraf Bu Sitede yer alan bilgiler kişisel bir bilgisayarda saklanabilir veya Site sayfalarının özleri yalnızca kişisel kullanım için yazdırılabilir.

Bu Sitede bulunan ticari markalar ve logolar Setraf’a aittir. Bu ticari markalar ve logolar, Setraf’ın önceden yazılı izni olmadan www.metalsistem.com.tr internet sitesi dışında hiçbir internet sitesinde kullanılamaz. Setraf adı ve aşağıdakileri içeren herhangi bir ticari marka Setraf ticari markası veya herhangi bir kısmı, Setraf’ın önceden yazılı izni olmadan bir internet sitesi adresi veya bir kısmı olarak kullanılamaz.

 

Bağlantılar

Setraf, www.metalsistem.com.tr internet sitesine bağlanan üçüncü taraflarca oluşturulan veya yayınlanan içerik için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Www.metalsistem.com.tr internet sitesinden bağlantılı sitelere bağlantılar kişisel risk altındadır, bu nedenle virüslere veya diğer yıkıcı içeriklere karşı gerekli tüm önlemler alınmalıdır. Diğer internet sitelerine bağlantılar Setraf’ın içerdiği hizmetleri sağlayan kuruluşlara sponsor olduğu ya da bir ilişkisi olduğu anlamına gelmez.

 

Sınırlı sorumluluk

Bu Sitede yer alan bilgiler iyi niyetle sağlanır ve Setraf tarafından doğru olarak kabul edilir. Ancak bu ürünleri satın almak isteyen kişiler bu bilgilere dayanmamalı, öncelikle ürünün teknik özelliklerinin ve uygulanabilirliğinin amaçlanan uygulamaya uygun olup olmadığını kontrol etmelidir. Sonuç olarak, bu Sitenin tüm bilgileri, örneğin ürün kalitesi, belirli uygulamalar için uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi gibi örtük veya açık bir garanti olmaksızın sağlanır. Setraf hiçbir şekilde bu Sitenin kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler teknik olarak yanlış olabilir veya grafik hataları içerebilir. Bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir veya güncellenebilir. Setraf, bu Sitenin ürün açıklamalarını önceden haber vermeden geliştirebilir veya değiştirebilir.