Ofis & Garaj

Ofis ve Garaj

Ofislerde eski belgeler  ve  dökümanların saklandığı arşiv alanlarında  METALSISTEM’in önemli  ürünlerinden yere monte raylı Mobibasic,  Mobieasy  ve Mobifront arşiv rafları ürünleri kullanılır. Bu, elle yüklemeye dayalı olarak çalışan hareketli raf sistemleri arşiv belgelerinin  depolanmasında kusursuz işlev görürler.

Ofislerde belgelerin anlık ihtiyaca  cevap verecek  şekilde saklanmasıysa METALSISTEM’in ekonomik ve kullanışlı   ürünlerinden olan  Super 1 2 3, Unishelf  ve Unirack ile mümkündür. Düşük maliyetli  ancak kaliteli bu raf sistemleriyle bir çok dosya  ve dökümana  her an ulaşabilmek kolaydır.

Otomotiv sektöründe , otomobil ve ticari araç yedek parçalarının, lastiklerin,  sergilendiği ve depolandığı garajlarda ya da yetkili servislerde ürünlerin ağırlık , boyut  ve hacimlerine  göre  farklı depolama rafı sistemlerine  ihtiyaç duyulur.

Otomotiv  her  türlü  ağırlık ve boyutta ürünü  kapsadığından  hem hafif yük hem de  ağır  yük raf sistemleri bu sektörde  önem taşır.

METALSISTEM,  Super 123’ten, Supercant’a  kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan ve otomotiv sektörünün tüm talep ve beklentilerini karşılayacak depolama raf sistemlerine sahiptir.

 

Ofis Ve Garaj
Ofis Ve Garaj
Ofis Ve Garaj