Unicant

Konsol Kollu Ağır Yükleme Raf Sistemi

Unicant Konsol Kollu Raf Sistemleri modüler ağır yük raflarıdır. Bu sistemler farklı, değişken uzunlukta, ve ağırlıkta olan ürünlerin düzgün ve daimi bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Unicant sistemin güvenliğinden ödün vermeksizin, hem konsol kolları arasındaki boşlukları, hem de onların yükleme kapasitelerini azami hale getirmek için tasarlanmıştır.

Unicant / Konsol Kollu Sistem uzun yüklerin istiflenmesi için idealdir. Raf kollarının uzunluğu ve yük kapasitesinin direnci ahşap panellerin, metal sac tabakalarının, plastik ve metal profillerin, yarı hammeddelerin güvenli bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Unicant / Konsol Kollu Sistem kendiliğinden destekli bir sistem olduğundan aynı zamanda da yükleme kapasitesinin güvenli olması açısından dolayı, sabitlenmiş farklı objelere ve duvara ihtiyaç duymaz.

Yükseklik 50 mm lik hatvelerde kolaylıkla değiştirilebilir.

Unicant, farklı yükseklik standartlarında güvenlik sağlarken, müşterilerin hem düşük maliyetli hem de kalite açısından onların piyasadaki rekabetçi ve değerli ürünlerinin emniyetli bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Temel Özellikler:

  • Mamul ve yarı mamul ürünlere yönelik olarak farklı uzunlukta ve değişken yük kapasitelerine uygun kollar
  • Tamamı dolmuş kapasiteyi güvence altına almak için kendi kendini destekleyen sistem sayesinde sabit diğer objelere ve duvara raptedilmeye gerek duyulmaması
  • Yükleme kolları arası 50 mm lik hatve

Temel Yapısal Bileşenler

Unicant ayak profili ile konsolu kolu arasındaki bağlantı Alman Standartları olan DIN normlarına uygun iki adet yüksek dirençli Class 12.9 civatayla sağlanır. Dolayısıyla montaj hızına bunun etkisi olumlu yönde olur. Bu benzersiz sistem, azami kullanım kolaylığı sonucu ortaya çıkan yüksek randımanı müşterilere sağlamayı hedefleyen titiz testlerin ve kılı kırkyaran yapısal analizlerin doğal bir sonucudur.

Bağlantılardaki kolaylığı mevcut zengin ön montaj aksesuarlarıyla beraberinde getiren konsol kolları, “Konsol Kollu Unicant Sistem” montajında hızlı ve yoğun çaba gerektirmeyen bir kurulum sağlar.

Unicant konsol ayağı standart olarak RAL 3000 rengiyle üretilir.

Çapraz bağlantılar, gelişmiş rollform teknolojisi kullanılarak üretilmiş kapalı galvanizli profillerinden imaldir ve Sendzimir prosedürüne uygun olarak çinko ile kaplanmıştır.

Unicant Konsol Kollarının üstüne çelik tablalar konduğunda ortaya problemsiz istifleme seviyeleri çıkar. Çelik tablalar yumuşak yüzeyli, delikli olabildiği gibi kalıplı da olabilir. Unicant’ın Konsol Kolları standart rengi olan RAL 1004’e boyanarak sistemde görünürlüğü sağlamak için üretilir.

Unicant Konsol Kolları kol bariyeri, silindirik makara profilleri ve kolların üzerine konan çelik plakalar gibi aksesuarlarla desteklenebilir.

Bu sayede yükleme yüzeyleri belirli ihtiyaçlar için biçimlendirilir.

  • Konsol kolu ucu oval kapak
  • Konsol kolu ucu bariyer demiri
  • Konsol kolları arası silindirik makara profili
  • Konsol kolu üstüne monte çelik tabla

Uzmanlarımızın sizin için en iyi çözümü bulmasına izin verin!