Konsol Kollu Raf Sistemleri

Genel Bakış

Unicant Konsol Kollu Raf Sistemleri modüler ağır yük raflarıdır. Bu sistemler farklı, değişken uzunlukta, ve ağırlıkta olan ürünlerin düzgün ve daimi bir şekilde istiflenmesini sağlar. Unicant sistemin güvenliğinden ödün vermeksizin, hem konsol kolları arasındaki boşlukları, hem de onların yükleme kapasitelerini azami hale getirmek için tasarlanmıştır.

Unicant / Konsol Kollu Sistem uzun yüklerin istiflenmesi için idealdir. Raf kollarının uzunluğu ve yük kapasitesinin direnci ahşap panellerin, metal sac tabakalarının, plastik ve metal profillerin, yarı hammeddelerin güvenli bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Unicant / Konsol Kollu Sistem kendiliğinden destekli bir sistem olduğundan aynı zamanda da  yükleme kapasitesinin güvenli olması açısından dolayı, sabitlenmiş farklı objelere ve  duvara ihtiyaç duymaz.

Yükseklik 50 mm lik hatvelerde kolaylıkla değiştirilebilir.

Unicant, farklı yükseklik standartlarında güvenlik sağlarken, müşterilerin hem düşük maliyetli hem de kalite açısından onların piyasadaki rekabetçi ve değerli ürünlerinin emniyetli bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Unicant konsol raf sistemimiz hakkında daha fazla bilgi için  Unicant ürün sayfasını  ziyaret edin.

ORTALAMA YERLERİ KULLANIMI
80%
HEMEN ERİŞEBİLİRLİK
100%
STOK ROTASYONU
100%
ZEMİN KULLANIMI
60%

Uzmanlarımızın sizin için en iyi çözümü bulmasına izin verin!