Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Endüstriyel Çözümler
Mezzanine Raf Sistemleri
Mezzanine (Yükseltilmiş Depolama Raf Sistemleri) depolama sistemi, maliyeti yüksek bina genişletmelerini ve başka bir yere taşınmanın getireceği maddi yükü ortadan kaldırarak hatırı sayılır zemin kazancı sağlar.

Mezzanin sistemlerimiz, tesisinizde alt katlardaki üretkenliğin devamını sağlarken, üst katlardaki kullanılmayan üst kısımda atıl olarak kalan alandan yararlanmak üzere tasarlanmıştır.

Bu bağımsız sistemde binanızda bir sabitleme yapmaya gerek duyulmaz.

Az ya da çok isteğiniz olan kat boşluğuna göre müşterilere yönelik kesin çözüm sağlayan tasarımlar yapabiliriz.

Müşteriye yakın temasta bulunarak üretiminizi, dağıtım merkezinizi ve depolama alanınızın gereksinimlerini arttırmak maksadıyla düşük maliyetli mühendislik çözümleri sağlayacak çeşitli tasarım seçeneklerini ve alternatiflerini hızlı bir şekilde uygulayabiliriz.

Çözümleriniz bulunduğunuz binanın ihtiyaç ve özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanır ve inşa edilir.

Tüm ürünlerimizde en kaliteli çelik malzemeler kullanılır. Yapı bileşenlerini mümkün olduğunca gösterişsiz ve mütevazı tutmak için sertliği ve dayanımı da sağlayan, gücü optimum seviyede malzemeler seçeriz. Bu uygulama, dünyadaki yüksek tempolu ve acımasız üretim sektöründeki hızlı aşınmalara karşı konulabilmesi içindir.

Asma katınızı yeniden konumlandırmanız, boyutlandırmanız ya da genişletmeniz gereken zaman geldiğinde sizin bu konudaki ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabiliriz. Mezzanin sistem bir çelik yapı olarak kolaylıkla sökülebilir. Yeniden boyutlandırılarak tekrar konumlandırılabilir. Ara kat yapısı için modüler bileşenleri başlangıçtan itibaren yeniden tasarlanır ve kullanılabilir. Bu şekilde ara katının genişletilmesi için hızlı geri dönüş sağlanır.

Asma yürüyüş yolları (catwalks) olan iki katmanlı yapılar, hafifliği yüksek mukavemet ile birleştiren METALSISTEM Super 1-2-3 veya Unirack serisinden yapılabilir. Standart bileşenlerden yapılan merdivenler, mevcut tüm güvenlik standartlarına uygun olarak bu yapılara entegre edilmiştir. Unirack-USR serisi durumunda, 800 yüksekliğe kadar 4.800 kg’a kadar çerçeve yüklerine sahip tw0 ve hatta üç katmanlı yapılar elde edilebilir.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)