Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Sektörler
Tekstil Depo Raf Sistemleri
Tekstil depoları, çeşitli giyim ve tekstil ürünlerini depolayan yerlerdir. Bu depolarda hem ürünleri depolamak hem de güvenle saklamak için raf sistemlerine ihtiyaç duyulur. Her işletmenin ihtiyacını karşılamak için bu raf sistemlerinin çeşitli özellikleri vardır.

Bu sistemler, depolamayı arttırırken aynı zamanda depo içi düzenin optimize edilmesini sağlar.

Tekstil Depo Raf Sistemleri

Tekstil depo raf sistemleri, tekstillerin ürünlerinin düzenlenmesi ve korunması için özel olarak tasarlanmış depolama sistemleridir. Bu sistemler genellikle depo içi düzeni optimize etmek ve depolamayı işlevsel hâle getirmek amacıyla çeşitli seçeneklere sahiptir. Mevcut tekstil depo raflarının bazı temel özellikleri:

  • Farklı boyutlardaki tekstil ürünlerine uygun olarak raf ayarlayabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik, depolama alanının maksimum verimle çalışmasını sağlar.
  • Dayanıklı malzemeden üretilir ve ağır yükler güvenli bir şekilde korunur. Bu özellik, depolanan tekstil ürünlerinin ömrü ve korunması açısından kritik öneme sahiptir.
  • Depolanan ürünlere kolay erişim ve düzenleme imkânı sunar. Depo personeli işlerinin hızlı bir şekilde ortaya çıkmalarını sağlar.
  • Depo alanının en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak yüksek depolama kapasitesi sunar. Esnek ve modüler tasarım özelliklerine sahiptir. Bu özellikler, depo sahiplerinin saklama kapasitesine göre raf düzenini kolayca ayarlamasına ve genişletmesine olanak tanır.

 

Tekstil Depo Raf Sistemlerinde Kullanılan Raf Çeşitleri

Süper 1-2-3 tekstil depolarının birçoğunda yer alır. Rafların istenilen şekilde ayarlanabilir ve cıvatasız olması bu rafların tercih edilme nedenlerinden biridir. Her ürünün uzunluğuna ve türüne göre ayarlamalar yapılabilir. Ayrıca taşıma kapasitesi ile tekstil ürünleri güvenle depolanabilir.

Askılı raf sistemleri ise tekstil depolarındaki en önemli raflar arasında yer alır. Özellikle kırışmaması ve düzenli durması gereken giyim ürünleri askılı raf sistemlerine asılarak güvenli şekilde saklanabilir.

Süper 1-2-3’ün bir üst modeli olan Unirack orta yük depolama sistemi de depolarda kendine yer bulur. Birçok ürün burada hizalı şekilde depolanabilir. Raflarda sağlanan düzenler sayesinde depo çalışanlarının da işi kolaylaşır ve iç işleyiş hız kazanır.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)