Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Endüstriyel Çözümler
Hafif & Ağır Hareketli Raf Sistemleri
Yüksek kapasiteli hareketli raf sistemleri geleneksel statik raflardan çok daha az alan gerektiren ofislerde alan verimini %200 e kadar arttırır.

Hareketli raf sistemimiz, sahada kurulan bir ray boyunca kayan bir hareketli tabana monte edilmiştir. Ray zemine tam olarak monte edilir. Rayda sistemin yol alırken aksamalarını engelleyecek küçük de bir profil bulunur. Hareketli tabandaki bilyeli tekerlekler ray üzerinde son derece kolay bir şekilde dönerek, mobil raflara elle kolaylıkla müdahale edilmesini sağlar.

Hareketli Raf Sistemi, istenmeyen hareketleri önleyen frenleri ve emniyet aparatlarını bünyesinde barındırır.

Bu sistem son derece yoğunlaştırılmış bir yapıya sahiptir. Yani atıl ve boşa harcanan bir bölümü bulunmamaktadır. O yüzden de zemin veriminde yüksek rakamlara ulaşılır. Ayrıca bu sistem erişilebilirlik açısından %100 verime sahiptir. Bir ray üzerinde ilerleyen özelliğini bir kenara bırakacak olursak, klasik palet raf sistemlerine oldukça benzer.

Her raf sistemi ulaşılma isteğine kadar sıkılaştırılmış bir yapıya sahiptir. Bir düğmeye basarak uzaktan kontrol edilebilir. Elektrikli motorlar, 2 dikme grubu arasında da arzu edilen boşluğu açana kadar, bu sistemi hareket ettirir. Böylece paletlere erişim söz konusu olur. Harici bir taşıma aracı ya da vasıtası gerekmez.

Hareketli Hafif & Ağır Raf Sistemleri Super 1-2-3, Super 4-5-6, Unicant, SuperBuild veya UniBuild kullanılarak yapılabilir.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)