Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Sektörler
Bahçe Market Raf Sistemleri
Bahçe market raf sistemleri; saksı, gübre ve çiçek gibi ürünlerin sergilenmesi ve depolanmasında kullanılan özel tasarlanmış raf sistemleridir.

Bu raflar, perakende satış sektöründe etkili sergileme, erişebilirlik amacıyla tasarlanır.

Bahçe Market Raf Sistemleri Özellikleri

Bahçe market raf sistemlerinin geniş ürün yelpazesi ile de müşteriye yönelik yaklaşım sağlanır. Sahip olduğu özellikler sadece müşteri için değil işletme için de birçok fayda sağlar. Genel olarak bahçe market raf sistemi özellikleri:

  • Geniş ürün yelpazesi içerisinde ağırlıklı olarak metal raf sistemleri kullanılsa da bu rafların farklı ölçüleri ve uygulanabilirliği özelleştirilmiş raf sistemleri sağlar.
  • Özelleştirme ile kesin hedefe yönelik çözümler sunmaya imkân tanınır. Böylece işletmeler, mekânlarına en uygun raf sistemini seçebilir.
  • İçerisindeki ürünleri korumak ve ayrıntıları ile hem müşteriye hem işletmeye fayda sağlamak için yüksek kalite standartları benimsenir. Bu sayede; kalıcı, uzun ömürlü ve güvenilir raf çözümleri sunulur.
  • İşletme memnuniyeti için bahçe market raf sistemleri, hızlı ve etkili yanıt verir. Hijyenik kurulum, bakım ve destek hizmetleri ile de profesyonel bir yaklaşım oluşturulur.
  • Sektördeki teknolojik gelişmeler baz alınarak üretilir ve bu sayede modern raf sistemleri sunulur.
  • Farklı ürünlerin bir arada sergilenebilmesi için raflarda kolayca düzenleme yapılabilir. Bu sayede müşteriler de aradığını kolayca bulabilir.
  • Bahçe ürünlerinin genel olarak ağır yapıda olması bahçe market raflarının dayanıklılığını ortaya çıkarır. Topraktan devasa saksılara kadar birçok ağır ürün güvenle bu raf sistemlerine yerleştirilebilir.
 

 

Bahçe Marketlerinde Kullanılan Raf Sistemi

Dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile bahçe marketlerde Süper 1-2-3 raf sistemi kullanılır. Öncelikli tercih edilen bu raf sisteminin öne çıkan özelliği cıvata kullanılmamasıdır. Bu sayede raflar istenilen ölçülere göre kolayca ayarlanabilir. Mekân içerisinde rafların yerini değiştirmek de sağladığı faydalar arasındadır.

Süper 1-2-3’ün tercih sebebi olmasının bir diğer sebebi ise uygun maliyetidir. Böylelikle işletmeler, bahçe marketlerinde hem şık hem kullanışlı hem de bütçe dostu raflar kullanabilir.

Bahçe marketlerinde Metalsistem’in sunduğu ürünleri kullanarak işletmenizi daha verimli hâle getirebilir, dekorasyonunuzu göz alıcı yapabilirsiniz. Ayrıca sunulan servis hizmeti ile sorunsuz kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)