Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Sektörler
Ecza Deposu Raf Sistemleri
Ecza deposu raf sistemleri; eczanelerin, hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının ilaç ve malzemelerini düzenli bir şekilde depolamak ve erişilebilirliğini artırmak amacıyla kullanılan özel tasarlanmış raf sistemleridir.

Bu raf sistemleri, özellikle ilaçların güvenli bir şekilde saklanmasında, hızlıca bulunmasında ve kolay erişilebilir olmasında önemli rol oynar.

Ecza Deposu Raf Sistemleri Özellikleri

Ecza depo raf sistemleri, sağlık sektöründe kaliteli hizmet ve güvenli depolama sağlamak için sıklıkla tercih edilir. Sahip olduğu özellikler sayesinde de hem ilaçlar ve diğer tıbbi malzemeler güvenle depolanır hem de sağlık personelinin işi kolaylaşarak zamandan tasarruf sağlanır.

  • Ecza deposu raf sistemleri, sağlık endüstrisinde geçerli olan hijyen koşullarına uygun olarak tasarlanır. Kolay temizlenebilen üretilen raf sistemleri, ürünlerin güvenli ve hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlar.
  • Tıbbi ürünlerin güvenliği için özel güvenlik önlemleriyle donatılır. Kilitli bölümler, güvenlik kamera sistemleri ve diğer güvenlik özellikleri ile koruma sağlanır.
  • Bazı tıbbi ürünler belirli bir sıcaklıkta depolanır. Raf sistemleri, soğuk ve sıcağa karşı dayanıklıdır. Bu sayede her ürün, uygun koşullarda saklanabilir.
  • Ecza deposu raf sistemleri, dayanıklı ham maddeden üretilir ve uzun ömürlü olmaları için özel olarak tasarlanır. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Ecza Deposu Raf Sistemlerinde Kullanılan Raflar

Ecza deposunun ihtiyacına göre birçok raf sistemi mevcuttur. Gerek kullanım alanına gerekse de depolanacak ürün çeşidine göre bu raflar arasından tercih yapılabilir.

  • Süper 1-2-3 Raflar: Cıvatasız ve galvanizden üretilen Süper 1-2-3 sayesinde farklı ağırlıklarda birçok ürün depolanabilir. Ayrıca raflar istenilen her an kolayca değiştirilebilir. Uygun maliyetli olması da işletmelerin bütçesine katkı sağlar.
  • Unirack Raf: Süper 1-2-3’e alternatif olarak üretilen raf sistemi de aynı özellikleri taşır. Yüksek teknolojik tasarımı ile depolarda üst düzey konfor ve güvenlik sağlar.
  • Midi Rack Raf: Orta yükteki ürünlerin depolanması için idealdir. Genişleyen yapısı ise depolama alanlarını daha verimli hâle getirir.
Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)