Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Sektörler
E-Ticaret Raf Sistemleri
E-ticaret, son yıllarda hızla büyüyerek mükemmel bir sektör haline geldi. Bu dijital platformlar, çeşitli ekonomik çevrelerin sergilenmesine, satın alınmasına ve herkese ulaştırılmasına olanak tanır.

E-ticaret işletmeleri için etkili bir satış stratejisi oluşturmak, göze çarpan başarılı bir şekilde sergilemek ve odak noktasını çekmesini sağlamak açısından son derece önemlidir. Bu noktada, e-ticaret raf sistemleri büyük bir önem taşır.

E-Ticaret Raf Sistemleri Özellikleri

E-ticaret raf sistemleri, çevrim içi mağazalarda ürünlerin sergilenmesini, düzenlenmesini ve saklanmasını sağlayan özel tasarımlı vitrinlerdir. Bu sistemler; çeşitli ürün kategorilerine, pazarlama hizmetlerine ve müşteriye yönelik olarak esneklik sunar. Ayrıca e-ticaret raf sistemleri, kullanıcı deneyiminin değişebilmesi, satışların artması ve müşteri sadakatini alabilmek için çeşitli özellikler sağlar.

Farklı ürün kategorilerini ayrı ayrı sergileme ve düzenleme imkânı sağlar. Bu, ürünlerin kolayca bulunmalarını ve karşılaştırmalarını sağlar.

Ürünlerle ilgili detaylı açıklamalar, teknik özellikler ve görseller sunarak doğru ürün seçimleri yapılmasına yardımcı olur.

Modüler yapıları ile farklı boyutlardaki ürünler bu raflarda depolanabilir ve raflar kolayca şekil değiştirebilir.

E-Ticaret Raf Sistemleri Çeşitleri

E-ticaret raf sistemlerine ihtiyaç duyulan mekâna göre farklı raf seçenekleri sunulur. Bütçenin de önemli olmasının yanı sıra depo alanının etkili kullanılması ve ürünlere kolayca erişim sağlanması tüm raf çeşitlerinde mevcuttur.

Süper 1-2-3 Raf Sistemleri

Süper 1-2-3 sağladığı avantajlarla e-ticaret raf sistemlerinde de öne çıkar. İster kıyafet olsun isterse de televizyon gibi hacimli ürünler olsun Süper 1-2-3 raf sistemleri ile her ürün kolayca depolanabilir. Cıvatasız tasarımı sayesinde raf aralıklarını ayarlamak kolay olduğu gibi istenilen zamanda raflar yer değiştirilebilir.

Hafif Rack Raf Sistemleri

Hafif rack raf sistemleri, Süper 1-2-3’ün alternatif bir ürünüdür. Bu raf sistemleri orta yükteki tüm ürünleri depolayabilir. Ayrıca yerli üretim olması bütçe dostu alışveriş yapmak isteyenler için de idealdir.

Unirack Raf Sistemleri

Yine orta yükte raf taşıma kapasitesi olan unirack raf sistemleri, Süper 1-2-3’ün üst modelidir. Bu raf çeşidinde de kıyafetten pet shop veya bahçe ürünlerine kadar farklı kategorilerde ürün, rahatlıkla depolanabilir.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)