Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Sektörler
Yapı Market Raf Sistemleri
Yapı marketlerde tornavidadan çim biçme makinesine, fayanstan bahçe mobilyasına kadar birçok ürün yer alır. Bu kadar çeşitli ürün gruplarını düzenli şekilde müşteriye sunmak için de yapı market raf sistemlerine ihtiyaç duyulur.

Bu noktada devreye giren yapı market raf sistemleri hem sahip olduğu özellikleri hem de raf çeşitleri ile sadece işletmelerin değil müşterilerin de konforunu arttırır.

Yapı Market Raf Sistemleri Özellikleri

Farklı boyut ve kategorilerde ürünler sunan yapı marketlerde ürünlere erişimi kolaylaştırmak için yapı market raf sistemleri tasarlanır. Yapı marketlerde yer alan raf sistemlerinin genel özellikleri:

  • Uzun ve ağır ürünler için dayanıklı raf sistemleri üretilir. Bu sayede ürünler hem güvenle depolanır hem de rafların ömrü uzun olur.
  • Vida gibi ufak ürünler de yapı marketler içerisinde yer alır. Rafların ek aparatları ile her ufak ürün de sergilenebilir hâle gelir.
  • Ağır ürünlerin taşınabilmesi için yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Bazı raf sistemleri, her rafın istenilen şekilde ayarlanabilmesini sunar. Bu sayede ürün değişimlerinde raflar, ürünlerin büyüklüğüne göre değiştirilebilir.
  • Raf sistemlerinde ürünlerin tanıtımının yapılabileceği etiket gibi tasarımlar yer alır. Böylelikle müşteriler ürünler hakkında her bilgiyi edinebilir.

Yapı Market Raf Sistemlerinde Kullanılan Raf Çeşitleri

Süper 1-2-3 ve unirack orta yük depolama raf sistemleri, galvaniz yapısı ile yapı marketlerde uzun yıllar kullanılabilir çeşitlerdir. Orta yükteki tüm ürünler, bu raflarda rahatlıkla sergilenebilir.

Ağır ürünler için ise hafif rack raf sistemleri kullanılabilir. Metal yapısı ile ağır ürünler güvenle depolanır. Hafif rack sistemlerinin farklı renklerde üretilmesi işletmelere kurumsal yapılarına göre raf seçme olanağı da sağlar.

Duvar üniteleri ise yapı marketlerde alandan tasarruf etmek için tercih edilebilir bir raf sistemidir. Hafif ürünler, bu raflarda sergilenebilir. Ayrıca duvar ünitelerinde askı, sepet gibi ek alanlar da mevcuttur. Bu sayede ufak ürünlerden asılması gereken ürünlere kadar pek çok ürün grubu yerleştirilebilir.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)