Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Endüstriyel Çözümler
Geri İtmeli Dinamik Raf Sistemleri
Push Back adıyla da anılan bu sistemler paletlerin beş paletlik derinliğe kadar olan kulvarlarda depolanması için tasarlanmıştır. Bu özelliğiyle de Drive In Raf Sistemine benzer özellikler gösterirler.

Geri İtmeli bu sistem depolardaki soğuk odalarda, alan kavramının çok ön planda bulunduğu yerlerde ve anında erişimin gerekmediği işletmelerde kullanılabilecek ideal bir sistemdir. Geri İtmeli Raf Sisteminde her hat içinde kullanılan istif arabaları bulunmaktadır.

Yerçekimi aracılığıyla hareket eden paletin, rafın tam önüne gelmesi, bir sonra gelecek paletin kolayca alınabileceği anlamına gelmektedir.

İlk paletin basitçe geri itilmesi ve yeni paletin henüz ulaşmış istif arabasına yerleştirilmesiyle, ilave paletlerin hatta her zaman eklenebilmesi imkanı vardır.

Bu sistem yükleme ve boşaltma için tek koridor kullanır. Geri İtmeli Raf Sistemi “ilk giren son çıkar” prensibini benimseyerek yüksek depolama çözümleri sunar. Bu sistemde forklift rafların arasına girmediğinden istiflemeden kaynaklanan hasarların da en aza indirgenmesi söz konusudur.

Geri İtmeli Dinamik Raf Sistemleri Super 4-5-6, Unicant, SuperBuild veya UniBuild ürün serileri kullanılarak yapılabilir.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)