Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Endüstriyel Çözümler
Palet Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Palet Raf Sistemleri basit ve düşük maliyetli palet depolama sistemleridir. Hemen hemen her tip forklifte uyumlu bu ürün, esneklik, kolay erişim ve hızlı sevkiyat sürelerinin kritik olduğu yerlerde etkilidir.

Konsol Kollu Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Unicant Konsol Kollu Raf Sistemleri modüler ağır yük raflarıdır. Bu sistemler farklı, değişken uzunlukta, ve ağırlıkta olan ürünlerin düzgün ve daimi bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Derinlemesine Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Derinlemesine Raf Sistemi ağır yük raflarındaki bileşenleri kullanarak paletlerin 2 kat daha derinlemesine istiflenmesini sağlar.

Drive In & Through Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Drive in & Drive Through Paletli Raf sistemleri asgari alan kullanarak azami depolama kapasitesi sağlayan depolama sistemleridir. Özellikle aynı ürünün çok büyük miktarlarda istiflenmesi açısından uygundur.

Mezzanine Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Mezzanine (Yükseltilmiş Depolama Raf Sistemleri) depolama sistemi, maliyeti yüksek bina genişletmelerini ve başka bir yere taşınmanın getireceği maddi yükü ortadan kaldırarak hatırı sayılır zemin kazancı sağlar.

Hafif & Ağır Hareketli Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Yüksek kapasiteli hareketli raf sistemleri geleneksel statik raflardan çok daha az alan gerektiren ofislerde alan verimini %200 e kadar arttırır.

Dar Koridor Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Dar Koridor Palet Raf Sistemi, depolama kapasitesinin verimini arttırmak maksadıyla kısıtlı çalışma alanı olan depo ve benzeri alanlarda yükleme ve boşaltma göz önüne alındığında yüksek oranda palet rafı dolaşımını amaçlar.

Kutulu Kayar Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Kutu ya da koli akışı esnasında, gerekli zemin alanını azaltırken verimliliği artırmak için tasarlanmış, yerçekimine dayanan bir elle yükleme ve sipariş toplama sistemidir.

Geri İtmeli Dinamik Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Push Back adıyla da anılan bu sistemler paletlerin beş paletlik derinliğe kadar olan kulvarlarda depolanması için tasarlanmıştır. Bu özelliğiyle de Drive In Raf Sistemine benzer özellikler gösterirler.

Silo Dış Cephe Giydirme Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Ekstra depo maliyetinden tasarruf edilen bir depolama sistemidir.

Paletli Kayar Raf Sistemleri
Endüstriyel Çözümler

Paletler, bir uçtan eğimli yerçekimi silindirleri üzerinde depolanır ve toplama ucuna, ardından diğer paletler tarafından yuvarlanır.

Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)