Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Endüstriyel Çözümler
Drive In & Through Raf Sistemleri
Drive in & Drive Through Paletli Raf sistemleri asgari alan kullanarak azami depolama kapasitesi sağlayan depolama sistemleridir. Özellikle aynı ürünün çok büyük miktarlarda istiflenmesi açısından uygundur.

Bu sistem , aralarında koridor olmayan daimi raf sıralarından meydana gelmektedir. Yükleme ve boşaltma rafların içine girebilen forkliftler ile kolayca gerçekleştirilir.

Drive in için ürünü rafa koyma ve raftan alma işlemleri tek taraftan yapılırken Drive through sisteminde bu raf kanalının iki tarafı da kullanılır. Sürgülü raf sistemi sayesinde ürünlerin dolaşımı bağımsız olarak gerçekleştirilir.

Drive in depolama sistemi, yüksekteki palet yığınlarına ulaşmak için racklerin içine giren forkliftlere kolay geçiş imkanı veren destek rayları sayesinde derinlemesine depolamada azami verim sağlar.

Bu bağımsız ve kendiliğinden destekli raf sistemi zemin kullanımından %50 tasarruf ederek, yüksek kapasiteli depolama sunar. Aynı anda her iki taraftan da erişimi mümkün kılar.

Giriş rafı, sistemdeki koridorların kaldırılmasına bağlı olarak azami alan ve hacim kullanımına izin verir. Bu nedenle depolama hacmi, standart palet raflarına kıyasla iki kattan fazladır. Fazla palet miktarına sahip ancak palet devinimi olmayan, anında erişilebilirlik gerektirmeyen işletmeler için uygundur.

Kendi bünyesinden merkezli benzersiz palet rayları sayesinde operasyon zamanından tasarruf edilerek paletler hızlı ve güvenli bir şekilde konumlandırılır.

Geleneksel forkliftler içeri giriş rafındaki paletlere erişim için yeterlidir. Drive in Raf Sistemi ilk giren son çıkar prensibine uygun şekilde işler.

Drive In & Drive Through Paletli Raf Sistemleri Super 4-5-6, Unicant, SuperBuild veya UniBuild kullanılarak yapılabilir.
Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)