Hemen Arayın: +90 216 527 86 35
Sektörler
Süpermarket Raf Sistemleri
Süpermarketler, sirkülasyonu yüksek yerlerdir. Bu yüzden de seçilecek raflar hem kullanışlı hem de uzun ömürlü olmalıdır.

Ayrıca sadece ürün sergilemek veya depolamak yeterli değildir. Kullanılan raflar, müşterinin de kolayca alışveriş yapacağı hâlde olmalıdır.

Süpermarket Raf Sistemleri Özellikleri

Seçilecek raf sistemine göre süpermarket raf sistemleri birçok özelliği barındırır. Bu özellikler sayesinde mağaza içi işleyiş hızlanabileceği gibi personelin de işi kolaylaşır. Süpermarket raf sistemlerinin genel özellikleri:

  • Farklı boyutlardaki ürünler raflarda sergilenebilir. Ürünlerin türüne ve boyutuna göre raflar arasında değişiklik de yapılabilir. Rafların farklı yükseklikte ayarlanabilir olması da her ürünü kolayca depolama aşamasında büyük kolaylıktır.
  • Kolay kurulumu işletmelerde büyük avantaj sağlar. Böylelikle mağaza içerisinde gerekli durumlarda değişiklik de yapılabilir.
  • Döner raf sistemleri, askılı raf sistemleri, çift taraflı raf sistemleri gibi birçok çeşit sayesinde kategorileri birbirinden farklı pek çok ürün mağaza içerisinde konsept şekilde sunulabilir.
  • Ürünlerin kolayca görüneceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun ömürlü kullanım sağlanır. Ayrıca ürünler de güvenle raflarda yerini alır.

Süpermarket Raf Sistemleri Çeşitleri

Duvar üniteleri süpermarketler tarafından sıklıkla tercih edilen bir çeşittir. Ürünler hem düzenli şekilde yerleştirilir hem de personelin işi epeyce kolaylaşır. Ayrıca rafların duvara yaslanması ile alandan önemli ölçüde yararlanılabilir.

Çift taraflı gondol üniteleri ise teşhir konusunda tercih sebebi olan diğer raf sistemidir. Mağaza içerisinde alanın en iyi şekilde değerlendirilmesine olanak sağlayan çift taraflı gondol üniteleri, hareket kabiliyeti de oluşturur. Bu sayede müşteriler market arabaları ile raflar arasında rahatça gezebilir.

Raf sistemlerinin yanı sıra market arabası, teşhir havuzu ve kasabankolar ihtiyaç duyulan diğer süpermarket ürünleridir. Her birinin işlevi farklı olsa da ürünlerin kolayca görülmesi ve rahat alışveriş deneyimi konusunda müşterilere avantaj sunar.

Talep Formu
Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)